Користь йоги для здоров’я

Користь йоги для здоров’я

Йога — чудовий спосіб попрацювати над своєю гнучкістю та силою. Практично кожен також може це зробити - це не лише для людей, які можуть торкатися пальців ніг або хочуть медитувати.

Деякі види йоги спрямовані на розслаблення. В інших ви більше рухаєтеся. Більшість типів зосереджені на вивченні поз, які називаються асанами. Вони також зазвичай включають увагу до дихання.

Йога для гнучкості

Пози йоги працюють, розтягуючи м’язи. Вони можуть допомогти вам краще рухатися та відчувати себе менш закутим чи втомленим.

На будь-якому рівні йоги ви, ймовірно, скоро почнете помічати переваги. В одному дослідженні люди покращили свою гнучкість на 35% лише після 8 тижнів йоги.

Прийміть позу для сили

Деякі стилі йоги, такі як аштанга та силова йога, дуже фізичні. Практика одного з цих стилів допоможе вам підвищити м’язовий тонус.

Але навіть менш енергійні стилі йоги, такі як Айенгар або хатха, можуть принести переваги силі та витривалості.

Багато поз, таких як собака вниз, собака вгору та поза планки, зміцнюють верхню частину тіла. Пози стоячи, особливо якщо ви затримуєте їх на кілька довгих вдихів, зміцнюють підколінні сухожилля, квадрицепси та прес. Пози, які зміцнюють нижню частину спини, включають позу собаки вгору та позу стільця.

При правильному виконанні майже всі пози зміцнюють глибокі м’язи живота.

Краща постава завдяки йозі

Коли ви сильніші та гнучкіші, ваша постава покращується.

Більшість поз стоячи та сидячи розвивають опорну силу, оскільки вам потрібні ваші основні м’язи, щоб підтримувати та підтримувати кожну позу.

Йога також допомагає усвідомлювати своє тіло. Це допоможе вам швидше помітити, якщо ви сутулитеся чи опустилися, щоб ви могли скоригувати поставу.

Переваги дихання

Заняття йогою зазвичай включають увагу до дихання, яке може допомогти вам розслабитися. Це також може вимагати спеціальних дихальних технік.

Але йога зазвичай не є аеробікою, як біг або їзда на велосипеді, якщо тільки це не інтенсивний тип йоги.

Менше стресу, більше спокою

Ви можете почуватися менш напруженими та більш розслабленими після занять йогою.

У деяких стилях йоги використовуються техніки медитації, які допомагають заспокоїти розум. Зосередження уваги на своєму диханні під час йоги також може зробити це.

Добре для вашого серця

Давно відомо, що йога знижує артеріальний тиск і уповільнює серцевий ритм. Уповільнення серцевого ритму може бути корисним людям із високим кров’яним тиском або захворюваннями серця, а також людям, які перенесли інсульт.

Йога також пов’язана зі зниженням рівня холестерину та тригліцеридів, а також покращує роботу імунної системи.

 

Наверх