5 способів знайти час для здорових звичок

5 способів знайти час для здорових звичок

Зробити здоровий вибір іноді так само просто, як знайти час. Якщо ви впевнені, що ваш день уже розпланований і заповнений, подумайте ще раз: може бути хвилина-дві (або 10!), які ви можете використати, щоб працювати над досягненням цілей щодо їжі чи фітнесу.

Вирішіть, чого ви справді хочете, і визначте пріоритети свого життя навколо цього. Скористайтеся цими порадами, щоб допомогти вам адаптуватися до здорових звичок.

1. Відстежуйте, куди летить ваш час

День-два ведіть щоденник. Записуйте, що ви робите та о котрій годині, у реальному часі. (Пробув на роботі додаткову годину, 17:30-18:30, або натиснув кнопку відкладення, наприклад, 7:00-7:15 ранку.)

Потім оцініть. Вас щось дивує? Дрімаєш довше, ніж ти думав? Можливо, це додаткові 10 хвилин знайденого часу. Постійно затримуватися на роботі? Можливо, ви можете залишитися на 45 хвилин замість години (або піти вчасно один день на тиждень) і використати час, щоб приготувати здорову вечерю.

Тому, коли ви переглядаєте свій журнал часу, запитайте себе:

  1. Які завдання займають більше часу, ніж потрібно?
  2. Чи відсуваю я свої пріоритети, щоб зробити те, що здається терміновим, але насправді менш важливим?
  3. Що я роблю, що мав би робити хтось інший? Що я можу сказати ні?

2. Скоротіть свій список справ

Ви переоцінюєте те, що реально зробити за день? Дуже успішні люди часто мають дуже короткі списки справ.

Коли ви створюєте свій список справ, уявіть, що у вас є лише близько 80% часу, який ви думаєте, щоб усе зробити. Це може вберегти вас від перевантаження.

Розставляйте чіткі пріоритети на початку кожного дня, щоб ви знали, що вам потрібно закінчити до його кінця. Запишіть усе, що «треба» зробити. Потім відредагуйте його до кількох найкращих і переконайтеся, що вони містять ваші цілі щодо здоров’я.

Чи можливе ваше остаточне число? Перенесіть справи, які ви знаєте, що сьогодні не досягнете, на інший день. Все добре!

3. Послабте себе

Ви витрачаєте години на вибір ідеального шрифту для своєї презентації PowerPoint? Або напружуватися через те, чи підходить одяг вашій дитині?

Зосередьтеся на завершенні, а не на досконалості. Це звільняє більше часу для ваших здорових звичок.

4. Лягайте спати раніше

Ви хочете, щоб ваш день був більш продуктивним, але вам також потрібен відпочинок. Недосипання шкодить вашій здатності приймати рішення та робить вас більш схильними до переїдання та меншої ймовірності фізичних вправ.

Тож час, який ви витрачаєте на сон, дає вам більше, ніж ви втрачаєте.

Згідно з даними Центру розладів сну при Північно-західній меморіальній лікарні в Чикаго, сон принаймні 7 годин на добу сприяє кращим і тривалим тренуванням. Достатній сон також покращує пам’ять, координацію та настрій.

Перевірте свій журнал часу, щоб дізнатися, чи є у вас звички, через які ви не можете спати пізно вночі. Ти дивишся телевізор з 9 вечора? до півночі? Серфінг в Інтернеті?

Ви можете заощаджувати 10 хвилин з кожних 30 хвилин перегляду телевізора, дивлячись на DVR і масштабуючи минулі рекламні ролики. Дивитися три шоу за ніч? Ви щойно взяли 30 хвилин на цілющі сон.

5. Вставай рано

Ранок — чудовий час для того, щоб зробити справи, перш ніж інші справи втручаться та накопичаться. Крім того, ви починаєте день із великої галочки у списку справ.

Наверх