Желаете купить в Киеве спортивные напитки или энергетики, протеиновые батончики или гейнеры? Ищите, где лучше цена на жиросжигатели, креатин, препараты для защиты суставов и связок? Хотите прочитать отзывы про аминокислоты, заказать в интернете предтреники или протеины для бодибилдеров?

Интернет магазин спортивного питания и товаров для спорта PremiumSport предлагает лучшие цены, гарантированное качество и скорейшую доставку продукции по Киеву и всей Украине. 

Продажа спортивного питания в Киеве осуществляется опытными консультантами, которые всегда смогут подсказать вам, как правильно выбрать изотоник или протеин для набора мышечной массы. Желая купить спортивное питание в Киеве дешево, но с гарантией качества, профессионалы и любители обращаются на сайт интернет магазина ПремиумСпорт, становясь нашими постоянными клиентами.

Carbonex

0 оценок
Производитель: Nutrend
Артикул: 50

Максимально ефективний та швидкодіючий засіб забезпечення організму енергією, виготовлений у зручній формі таблеток, що мають прекрасний смак. Продукт характеризується оптимальним співвідношенням простих і складних вуглеводів із додаванням функціональних діючих речовин (кофеїн, таурин, BCAA, L-тирозин, креатин, вітамін C, магній). Призначений для негайного постачання організму швидкозасвоюваною енергією, стимуляції, підвищення і збереження концентрації, активізації фізичної діяльності.

  варианты упаковки
 • В корзину
  1 tab – 15 грн
 • В корзину
  12 tabs – 139 грн

Максимально ефективний та швидкодіючий засіб забезпечення організму енергією, виготовлений у зручній формі таблеток, що мають прекрасний смак. Продукт характеризується оптимальним співвідношенням простих і складних вуглеводів із додаванням функціональних діючих речовин (кофеїн, таурин, BCAA, L-тирозин, креатин, вітамін C, магній). Призначений для негайного постачання організму швидкозасвоюваною енергією, стимуляції, підвищення і збереження концентрації, активізації фізичної діяльності.

Carbonex є максимально ефективним і швидкодіючим засобом забезпечення організму енергією. Він виготовляється у зручній формі таблеток, що мають приємний смак. Постачання енергії до організму та його стимуляція відбуваються досить ефективно завдяки тому, що при розчиненні таблетки поживні і діючі речовини засвоюються прямо через слизову оболонку у роті. Такий механізм забезпечує негайний ефект і максимальне засвоєння продукту. Джерелом енергії, необхідної для роботи м’язів, є прості і складні вуглеводи, представлені у складі продукту в оптимальному співвідношенні. Стимулюючий ефект зумовлений рядом таких ефективних складників, як кофеїн, таурин, L-тирозин. Їхня дія ще більш підсилюється наявними у складі продукту вуглеводами. Крім того, для підвищення енергетичного потенціалу організму у рецептурі присутній креатин, амінокислоти із розгалудженими ланцюгами, а також вітамін C та магній.

Carbonex призначений для:

 • негайного забезпечення організму енергією та стимулювання
 • усунення та запобігання енергетичних криз під час фізичного навантаження
 • підвищення та підтримання концентрації
 • забезпечення кращої якості фізичної діяльності і максимальної витривалості організму

Характеристики діючих речовин:

Рецептура продукту базується на вивіреному співвідношенні вуглеводів, що сприяє їх кращому засвоєнню. Джерелом вуглеводів є глюкоза, фруктоза і мальтодекстрин із декстрозним еквівалентом, що дорівнює 10.

Ця енергетична суміш доповнена амінокислотою таурин, що допомагає підтримувати концентрацію під час фізичної або іншої активності. Крім таурину в склад продукту включений кофеїн, який також стимулює центральну нервову систему, позитивно впливає на мозкову діяльність, бореться із втомою, стимулює процес перетворення жирів у енергію. L-тирозин сприяє підтриманню активності фізичної діяльності, оскільки стримує втому, що виникає протягом тривалого фізичного навантаження. Додавання у склад продукту амінокислот із розгалудженими ланцюгами допомагає забезпечити захист м’язової маси під час фізичної активності та водночас є ефективним джерелом енергії, коли це необхідно. Для підвищення енергетичного потенціалу організму у склад продукту додано креатин моногідрат.

L-карнозин і L-аланін допомагають сповільнити наслідки збільшення вироблення молочної кислоти під час інтенсивної роботи м’язів. Крім цього наявність магнію у рецептурі дозволяє оптимізувати м’язову активність і запобігати виникненню судом. І нарешті, вітамін C доданий, щоби забезпечити опірність до негативного впливу вільних радикалів, що виробляються під час фізичного навантаження.

Рекомендоване дозування:

 • У разі енергетичної кризи: розжувати 1-2 таблетки.
 • Під час тривалого фізичного навантаження: розжувати або розсмоктати 1-2 таблетки до виникнення енергетичної кризи або перед посиленням навантаження.
 • Не рекомендується приймати більше 2 таблеток протягом години.
 • Максимальне денне дозування – 4 таблетки.

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування розжуйте або розчиніть у роті таблетки, запиваючи їх достатньою кількістю води або спортивного напою. Не слід використовувати алкоголь та молочні напої для запивання таблеток.

Упаковка:

 • 12 таблеток.

 

Глюкоза, мальтодекстрин, фруктоза, L-аланін, креатин моногідрат, магнію цитрат, лимонна кислота, стеарат магнію, L-лейцин, L-тирозин, таурин, L-карнозин, аскорбінова кислота (вітамін C), полівінілпіролідон, L-ізолейцин, L-валін, ароматизатор апельсину ідентичний натуральному, антиспікаючий агент діоксид кремнію, кофеїн, підсолоджувачі сукралоза і ацесульфам К.

Продукт призначений для спеціального харчування. Продукт є джерелом фенілаланіну, не придатний для використання людьми, що страждають від фенілкетонурії. Продукт містить кофеїн: 31 мг на порцію 4 таблетки. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 1 таблетка – 3500 мг
Енергетична цінність 1678 кДж / 395 ккал 59 кДж / 14 ккал
Білки 20,8 г 0,7 г
Вуглеводи 75 г 2,6 г
в т.ч. цукор
60,7 г 2 г
Жири 0 г 0 г
в т.ч. насичені жирні кислоти 0 г 0 г
Клітковина 0 г 0 г
Натрій 0 г 0 г
L-аланін 7143 мг 250 мг
Креатин моногідрат 5051 мг 177 мг
L-лейцин 1120 мг 40 мг
L-ізолейцин 560 мг 20 мг
L-валін 560 мг 20 мг
L-тирозин 891 мг 31 мг
Таурин 891 мг 31 мг
L-карнозин 714 мг 25 мг
Кофеїн 223 мг 8 мг
Магній 252 мг = 67% рдд 9 мг = 2,4% рдд
Вітамін С 580 мг = 725% рдд 20 мг = 25% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування


График доставки спортивного питания и товаров для спорт по Киеву:

 • в рабочие дни: с 10:00 до 22:00
 • в выходные и праздничные дни оговаривается отдельно

Стоимость доставки спортивных товаров:

Если общая сумма Вашего заказа не превышает 1500 грн* Доставка: 50 грн
Если общая сумма Вашего заказа превышает 1500 грн* Доставка: Бесплатно

* Доставка акционных товаров или товаров со скидкой, общей стоимостью до 1500 гривен, является платной и составляет 50 гривен.

Заказ спортивного питания и др. товаров, способы оплаты:

 • непосредственно курьеру при доставке товара
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

Доставка спортивного питания и спортивных товаров по Украине осуществляется с помощью специализированных курьерских служб.

График доставки спортивных товаров:

 • В крупные города и районные центры Украины операторы грузоперевозок доставляют заказы на следующий день после отправки,
 • В прочие населенные пункты - через день.
 • Если при оформлении заказа вы выберите вариант доставки "Новой почтой", вы сразу же увидите график работы выбранного вами отделения.

Калькулятор стоимости доставки спортивного питания и товаров для спорта:

Получение заказа при предъявлении:

 • паспорта
 • водительского удостоверения

Оплата заказов:

 • наложенный платеж ****
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

* Заказ можно забрать в течение 5-ти дней с момента отправки. Если заказ не будет забран, он возвращается обратно автоматически.

** Получить этот же заказ заново можно будет только после полной предоплаты стоимости заказа.

*** Стоимость услуг перевозчика оплачивается заказчиком отдельно при получении заказа

**** Наложенный платеж включает в себя оплату за доставку товара покупателю, а также за доставку оплаты отправителю.

интернет-магазин «PremiumSport» осуществляет отправку продукции только по территории Украины.

Наиболее популярные направления доставки спортивного питания и товаров в Харьков, Одесса, Днепропетровск, Львов, Донецк, Белая Церковь, Запорожье, Чернигов, Луцк, Фастов, Полтава, Житомир, Кривой Рог, Бердичев, Сумы, Луганск, Николаев, Херсон, Тернополь, Ужгород, Ривне, Черновцы.

Вы можете забрать свой заказ в районе ТРЦ "Проспект" (улица Гната Хоткевича, 1В), что недалеко от станции метро Черниговская.

Пожалуйста, обязательно согласовывайте время, когда вы хотите забрать ваш заказ с нашим менеджером по телефону:

 • 044 223 16 39
 • 098 869 99 96
 • 095 911 40 11

Возврат или обмен товара производится по предварительному согласованию с менеджером в телефонном режиме.

Номер телефона для связи:

044 223 16 39

098 869 99 96

095 911 40 11

Пожалуйста, согласовывайте с нашим менеджером время и мето возврата товара

Возврат производится только в рабочие дни с понедельника по пятницу.

В соответствии с Законом Украины "О защите прав потребителя" покупатели нашего интернет-магазина имеют право обменять или вернуть купленный товар в течение 14 дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции может быть произведен при таких условиях:

 • товар не был в употреблении
 • полностью сохранена фирменная упаковка и комплект поставки товара (не нарушена товарная упаковка*)
 • наличие документов, подтверждающих факт покупки

Обмену и возврату не подлежат:

 • товары в одноразовой упаковке
 • товары в нарушеной товарной упаковке*

* - частичное или полное нарушение внешнего вида упаковки, отсутствие каких-либо компонентов упаковки или их сильное, невосстановимое повреждение (правильное вскрытие картонной упаковки таким нарушением не является).

Обмен и возврат товаров надлежащего качества осуществляется за счет покупателя в течение 14 дней со дня продажи при условии сохранении товарного вида, а также наличии документов, подтверждающих факт покупки.

Возврат товара надлежащего качества, который не подошел клиенту по каким-то критериям, которые не противоречат ст. 9 Закона Украины «О защите прав потребителей», осуществляется за счет покупателя.

В случае, если товар приобретен по предоплате, то магазин возвращает предоплату клиенту, удерживая расходы за пересылку из суммы предоплаты.

Данные условия не ущемляют законных прав потребителя, предоставленных ему действующим законодательством Украины.


Новые Энергетики и стимуляторы:

VO2 BOOST
В корзину
441 грн.
Gutar Energy Shot
В корзину
50 грн.
Endurosnack
В корзину
61 грн.
Carbonex
В корзину
15 грн.
Наверх