Желаете купить в Киеве спортивные напитки или энергетики, протеиновые батончики или гейнеры? Ищите, где лучше цена на жиросжигатели, креатин, препараты для защиты суставов и связок? Хотите прочитать отзывы про аминокислоты, заказать в интернете предтреники или протеины для бодибилдеров?

Интернет магазин спортивного питания и товаров для спорта PremiumSport предлагает лучшие цены, гарантированное качество и скорейшую доставку продукции по Киеву и всей Украине. 

Продажа спортивного питания в Киеве осуществляется опытными консультантами, которые всегда смогут подсказать вам, как правильно выбрать изотоник или протеин для набора мышечной массы. Желая купить спортивное питание в Киеве дешево, но с гарантией качества, профессионалы и любители обращаются на сайт интернет магазина ПремиумСпорт, становясь нашими постоянными клиентами.

Gutar Energy Shot

1 оценок
Производитель: Nutrend
Артикул: 116

Енергетичний стимулятор призначений для відтермінування втоми, підвищення концентрації і забезпечення стимуляції організму. Синергічна комбінація натурального кофеїну, таурину, L-карнітину, L-аргініну, екстракту женьшеню, екстракту зеленого чаю, вітаміну B6 створена для максимальної стимуляції організму. Не містить аспартам.

  варианты упаковки
 • В корзину
  60 ml – 50 грн
 • В корзину
  20x60 ml – 880 грн

GUTAR – це напій, призначений для стимулювання організму під час фізичної і розумової діяльності, відтермінування втоми і нервової напруженості, підвищення концентрації і підтримання уваги, стимулювання зниження зайвої ваги. Тривалість ефекту – 6 годин.

GUTAR – це вкрай ефективне поєднання аргінін + таурин + карнітин + екстракт гуарани + екстракт женьшеню + екстракт зеленого чаю + вітамін B6.

Продукт випускається у зручній формі – у флаконах, що містять порцію продукту, розраховану на одноразовий прийом.

GUTAR розроблено для:

 • Ефективної стимуляції як фізичної, так і розумової діяльності
 • Зменшення втоми і напруженості у стресових обставинах у спорті або на роботі
 • Максимального підвищення концентрації та підтримання уваги
 • Стимулювання зниження зайвої ваги
 • Посилення притоку крові до м’язів
 • Покращення виведення молочної кислоти із м’язів

Характеристики діючих речовин

Екстракт гуарани – південно-американська рослина, що містить у своєму складі натуральний кофеїн (гуаранін) та інші діючі речовини (аденін, баластні речовини, клітковину), що забезпечують поетапне вивільнення кофеїну протягом 4-6 годин. Тому стимулюючий ефект гуарани зберігається протягом декількох годин без побічних реакцій (аритмія серця, підвищена збудливість, проблеми із шлунком та кишківником), які можуть виникнути через вживання кави. Гуарана суттєво підтримує опірність фізичній та розумовій втомі, прискорює переробку жирів у енергію, покращує циркуляцію крові, зменшує відчуття голоду, знижує рівень холестерину та сповільнює процеси старіння. Після надмірного фізичного або психічного навантаження гуарана прискорює процес відновлення організму, підтримує сексуальний апетит та стан готовності без спадів, які виникають після вживання великої кількості кави. Гуарана прискорює метаболізм жирів, які використовуються як джерело енергії і таким чином зберігають запаси глікогену. Тому в організмі накопичується менше молочної кислоти, яка викликає втому і біль у м’язах.

Екстракт женьшеню – вважається королем тонізуючих речовин. Женьшень містить декілька речовин, аналогічних до гормонів, яким притаманні одночасно заспокійлива (седативна) і стимулююча (адаптогенна) дія на центральну нервову систему. Женьшень підвищує працездатність і знижує втому при значних фізичних і емоційних навантаженнях.

Карнітин – амінокислота, природна речовина, що зустрічається у повсякденних продуктах харчування. Стимулює окислення жирних кислот і тим самим зменшує відкладення жиру. У спортивній практиці карнітин зарекомендував себе як хороший недопінговий анаболічний засіб, що спричиняє збільшення сили і м’язової маси, покращення засвоєння протеїнів, вітамінів і вуглеводів, підвищення витривалості. Економиться запас глікогену, підвищується витривалість під час тренувань і змагань, значно покращується забезпечення клітин киснем. Чим більший рівень карнітину в організмі, тим більша кількість амінокислот із розгалудженими ланцюгами (лейцин, ізолейцин, валін) зберігається у м’язах.

Таурин – ця амінокислота призначена для стимулювання організму і передусім роботи головного мозку. Вона сприяє зниженню втоми, покращенню концентрації та координації рухів, а також, будучи одним із небагатьої носіїв сірки, відіграє важливу роль у функціонуванні тканин мозку і нервової системи. Таурин бере участь у регулюванні артеріального тиску і переміщенні електролітів через клітинні оболонки. Він міститься у тканинах серця, м’язів, мозку. Таурин виробляється із амінокислоти цистеїн за участі кофактора вітаміна B6.

Екстракт зеленого чаю – ефективний тонізуючий, протизапальний засіб, що нормалізує обмін речовин. Стабілізує ліпідний обмін, знижаючи рівень холестерину, запобігає розвитку атеросклерозу, є лідером серед рослинних антиоксидантів. Антиоксидантний ефект зеленого чаю пригнічує розвиток злоякісних утворень, сповільнює старіння тканин, має антибактеріальну, протизапальну дію. Природний кофеїн, що міститься в екстракті, покращує мікроциркуляцію крові і живлення шкіри, зменшує набряклість; таніни надають шкірі пружності та посилюють її захисні властивості.

Аргінін – білковоутворююча амінокислота, що сприяє прискоренню синтезу гормону росту та інших гормонів. Аргінін забезпечує приток крові до кінцівок. Застосування аргініну і антиоксидантів дозволяє підтримувати кількість молекул оксиду азоту на достатньому рівні, тим самим збільшуючи здатність людини до занять спортом.

Вітамін B6 – це водорозчинний вітамін групи B, що відіграє суттєву роль, допомагаючи амінокислотам, що будують клітини організму, зокрема м’язи.

Поєднання діючих речовин у одному продукті GUTAR підсилює їхні ефекти.

Рекомендоване дозування:

 • Для ефективного стимулювання і загального підйому під час фізичного навантаження: одна монодоза на день.
 • Для силових видів спорту: одна монодоза приблизно за 60 хвилин до початку навантаження.
 • Для видів спорта на витривалість: одна монодоза приблизно за 60 хвилин до початку навантаження, друга – приблизно посередині навантаження.
 • Для зменшення втоми: одна монодоза на день, найкраще перед сніданком. Рекомендується приймати продукт не менше 20 днів – кожен день або через день.
 • Для максимального підвищення концентрації і підтримання уваги: одна монодоза по потребі. Дія від прийому продукту зберігається до шести годин.
 • Максимальне рекомендоване дозування – 2 монодози на день, пауза між прийомом першої і другої монодози – 4-6 годин.
 • Не слід перевищувати рекомендоване дозування.

Використання:

 • Випити вміст флакону GUTAR або приготувати напій, розчинивши вміст флакону у прохолодній воді або спортивному напої.
 • Молоко і алкогольні напої не придатні для приготування напою на їх основі.
 • Після відкривання продукт слід одразу вжити.
 • Перед використанням збовтати. Незначний осад не є ознакою непридатності продукту.

Упаковка:

 • монодоза 60 мл;
 • 20 монодоз в коробці.

 

Вода, таурин, екстракт гуарани (10% кофеїну, мальтодекстрин, барвник карамель), L-карнітин, регулятор кислотності лимонна кислота, ароматизатор, L-аргінін, консервант сорбат калію, екстракт женьшеню (2,2-3% гінсеноїдів), консервант бензоат натрію, екстракт зеленого чаю (50% поліфенолів), підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, вітамін B6 (піридоксину гідрохлорид).

Харчова добавка з підсолоджувачами. Продукт не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 мл 1 монодоза – 60 мл
Енергетична цінність 47 кДж / 11 ккал 28 кДж / 6.6 ккал
Білки  2,3 г 1,4 г
Вуглеводи 0 г 0 г
в т.ч. цукор
0 г 0 г
Жири 0 г 0 г
в т.ч. насичені жирні кислоти
0 г 0 г
Клітковина 0 г 0 г
Сіль 0 г 0 г
Tаурин 1667 мг 1000 мг
L-Карнітин
833 мг 500 мг
L-Aргінін 333 мг 200 мг
Екстракт гуарани 1167 мг 700 мг
Екстракт женьшеню 108 мг 65 мг
Екстракт зеленого чаю 63 мг 38 мг
Вітамін В6 8 мг = 571% рдд 5 мг = 357% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування

График доставки спортивного питания и товаров для спорт по Киеву:

 • в рабочие дни: с 10:00 до 22:00
 • в выходные и праздничные дни оговаривается отдельно

Стоимость доставки спортивных товаров:

Если общая сумма Вашего заказа не превышает 1500 грн* Доставка: 50 грн
Если общая сумма Вашего заказа превышает 1500 грн* Доставка: Бесплатно

* Доставка акционных товаров или товаров со скидкой, общей стоимостью до 1500 гривен, является платной и составляет 50 гривен.

Заказ спортивного питания и др. товаров, способы оплаты:

 • непосредственно курьеру при доставке товара
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

Доставка спортивного питания и спортивных товаров по Украине осуществляется с помощью специализированных курьерских служб.

График доставки спортивных товаров:

 • В крупные города и районные центры Украины операторы грузоперевозок доставляют заказы на следующий день после отправки,
 • В прочие населенные пункты - через день.
 • Если при оформлении заказа вы выберите вариант доставки "Новой почтой", вы сразу же увидите график работы выбранного вами отделения.

Калькулятор стоимости доставки спортивного питания и товаров для спорта:

Получение заказа при предъявлении:

 • паспорта
 • водительского удостоверения

Оплата заказов:

 • наложенный платеж ****
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

* Заказ можно забрать в течение 5-ти дней с момента отправки. Если заказ не будет забран, он возвращается обратно автоматически.

** Получить этот же заказ заново можно будет только после полной предоплаты стоимости заказа.

*** Стоимость услуг перевозчика оплачивается заказчиком отдельно при получении заказа

**** Наложенный платеж включает в себя оплату за доставку товара покупателю, а также за доставку оплаты отправителю.

интернет-магазин «PremiumSport» осуществляет отправку продукции только по территории Украины.

Наиболее популярные направления доставки спортивного питания и товаров в Харьков, Одесса, Днепропетровск, Львов, Донецк, Белая Церковь, Запорожье, Чернигов, Луцк, Фастов, Полтава, Житомир, Кривой Рог, Бердичев, Сумы, Луганск, Николаев, Херсон, Тернополь, Ужгород, Ривне, Черновцы.

Вы можете забрать свой заказ в районе ТРЦ "Проспект" (улица Гната Хоткевича, 1В), что недалеко от станции метро Черниговская.

Пожалуйста, обязательно согласовывайте время, когда вы хотите забрать ваш заказ с нашим менеджером по телефону:

 • 044 223 16 39
 • 098 869 99 96
 • 095 911 40 11

Возврат или обмен товара производится по предварительному согласованию с менеджером в телефонном режиме.

Номер телефона для связи:

044 223 16 39

098 869 99 96

095 911 40 11

Пожалуйста, согласовывайте с нашим менеджером время и мето возврата товара

Возврат производится только в рабочие дни с понедельника по пятницу.

В соответствии с Законом Украины "О защите прав потребителя" покупатели нашего интернет-магазина имеют право обменять или вернуть купленный товар в течение 14 дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции может быть произведен при таких условиях:

 • товар не был в употреблении
 • полностью сохранена фирменная упаковка и комплект поставки товара (не нарушена товарная упаковка*)
 • наличие документов, подтверждающих факт покупки

Обмену и возврату не подлежат:

 • товары в одноразовой упаковке
 • товары в нарушеной товарной упаковке*

* - частичное или полное нарушение внешнего вида упаковки, отсутствие каких-либо компонентов упаковки или их сильное, невосстановимое повреждение (правильное вскрытие картонной упаковки таким нарушением не является).

Обмен и возврат товаров надлежащего качества осуществляется за счет покупателя в течение 14 дней со дня продажи при условии сохранении товарного вида, а также наличии документов, подтверждающих факт покупки.

Возврат товара надлежащего качества, который не подошел клиенту по каким-то критериям, которые не противоречат ст. 9 Закона Украины «О защите прав потребителей», осуществляется за счет покупателя.

В случае, если товар приобретен по предоплате, то магазин возвращает предоплату клиенту, удерживая расходы за пересылку из суммы предоплаты.

Данные условия не ущемляют законных прав потребителя, предоставленных ему действующим законодательством Украины.


Новые Энергетики и стимуляторы:

VO2 BOOST
В корзину
441 грн.
Gutar Energy Shot
В корзину
50 грн.
Endurosnack
В корзину
61 грн.
Carbonex
В корзину
15 грн.
Наверх