Желаете купить в Киеве спортивные напитки или энергетики, протеиновые батончики или гейнеры? Ищите, где лучше цена на жиросжигатели, креатин, препараты для защиты суставов и связок? Хотите прочитать отзывы про аминокислоты, заказать в интернете предтреники или протеины для бодибилдеров?

Интернет магазин спортивного питания и товаров для спорта PremiumSport предлагает лучшие цены, гарантированное качество и скорейшую доставку продукции по Киеву и всей Украине. 

Продажа спортивного питания в Киеве осуществляется опытными консультантами, которые всегда смогут подсказать вам, как правильно выбрать изотоник или протеин для набора мышечной массы. Желая купить спортивное питание в Киеве дешево, но с гарантией качества, профессионалы и любители обращаются на сайт интернет магазина ПремиумСпорт, становясь нашими постоянными клиентами.

Compress Fever

0 оценок
Производитель: Nutrend
Артикул: 25

Жироспалювач, що забезпечує максимальну стимуляцію і ефект прискорення термогенезу. Цей ефект досягається виключно за допомогою дозволених речовин, що містяться в найбільших можливих і максимально допустимих кількостях!

  варианты упаковки
 • 120 caps – 1268 грннет в наличии

Compress Fever – це жироспалювач, що забезпечує максимальну стимуляцію і ефект прискорення термогенезу. При цьому вказаний ефект досягається виключно за допомогою дозволених речовин, що містяться в найбільших можливих і максимально допустимих кількостях!

Які найбільш ефективні жироспалювачі ви знаєте? Синефрин і кофеїн – це комбінація, що забезпечує гарантований ефект, гугулстерони є ефективним складником, а гідроксицитринова кислота (HLA) із L-карнітином не можуть бути залишені осторонь, коли йдеться про зниження ваги. Уявіть собі, що всі вищеперераховані діючі речовини зібрані разом у одному продукті. До того ж всі ці речовини входять у склад продукту в такій сильній концентрації, яка досягає максимального рівня, дозволеного для продажу. Цей продукт – Compress Fever. Але це ще не все. Compress Fever містить також Bioperine® (екстракт чорного перцю), який підсилює рівень засвоєння діючих речовин на 30%! Порівняйте складники Compress Fever із будь-яким іншим жироспалювачем, який ви можете знайти на ринку. Кращого не знайдете! А результати, які можуть бути досягнені з Compress Fever, підтвердять все те, що ви зараз прочитали!

Compress Fever – це жироспалювач для спортсменів, що надають перевагу важким інтенсивним тренуванням. Максимально допустиме дозування діючих речовин наповнить ваш організм і ви відчуєте вибух енергії у ваших натренованих м’язах. Разом з Compress Fever ви вийдете за рамки ваших обмежень.

Завдяки ретельно підібраним складовим найвищої якості, ефективність яких доведена різними дослідженнями, Compress Fever ідеально поєднується з лінійкою продуктів COMPRESS EXPAND. Діючі речовини продуктів виготовлені на натуральній основі, а це означає, що вони легко всмоктуються і засвоюються організмом.

Що ви можете очікувати після прийому COMPRESS FEVER:

 • Прискорення метаболізму – Gugulipid® є зареєстрованою торговою маркою Sabinsa Corporation company і містить високоефективні гугулстерони, екстракт коміфори мукул, що використовується в аюрведичній медицині при ожирінні і гіперліпідемії (підвищений вміст жиру в крові), а також для зменшення рівня холестерину в крові. Водночас він покращує діяльність щитовидної залози, що в цілому позитивно впливає на метаболізм.

 • Стимуляція організму – високий вміст стимулючих речовин, кофеїну і синефрину (екстракт гуарани, екстракт падуба парагвайського, екстракт померанця, екстракт зеленого чаю) ефективно стимулюють організм і підтримують рельєф натренованих м’язів. Сильний сечогінний ефект кофеїну і синефрину проявляється лише тоді, коли вам необхідно.

 • Підвищення внутрішнього термогенезу. Bioperine® – це термонутрієнт – нормалізований екстракт чорного перцю. Bioperine® підвищує рівень засвоєння поживних речовин на 30%. Завдяки його присутності Compress Fever забезпечує максимально можливе засвоєння всіх діючих речовин. Здатність підвищувати рівень засвоєння поживних речовин відносить екстракт чорного перцю до термонутрієнтів і біоактиваторів. Щойно починається термогенез, з’являється потреба в поживних речовинах для проходження процесу метаболізму і прискорюється метаболізм.

 • Ефективне управління жировими запасами. Управління жировими запасами було відкрите в ході досліджень, що показали ефективність комбінації таких речовин, як Garcitrin® і L-карнітин (Carnipure™ – назва бренду швейцарської компанії Lonza. Синергічна координація цих двох речовин підвищує їх індивідуальну ефективність. Garcitrin® – ідеальна комбінація гідроксицитринової кислоти (HCA) і гарцинолу, що є ефективною для зниження вироблення жирних кислот, холестерину і жирів (ліпідів). L-карнітин – речовина необхідна для ефективного використання жирових відкладень. Коли ви інтенсивно тренуєтеся, використання карнітину підвищується і його нестача обмежує спалювання жирів.

Ми рекомендуємо приймати Compress Fever по 3 капсули двічі на день – зранку і опівдні. Для швидкого засвоєння всіх діючих речовин ми рекомендуємо приймати капсули на голодний шлунок. Люди із підвищеною чутливістю повинні скорочувати проміжок часу голоду після прийому Compress Fever до мінімального. Ми не рекомендуємо приймати продукт ввечері чи вночі через сильний стимулюючий ефект продукту.

Рекомендоване дозування:

 • Приймайте по 3 капсули 2 рази на день за 30 хвилин до сніданку і за 30 хвилин до обіду.
 • Максимальне денне дозування: 6 капсул.
 • Приймайте продукт регулярно протягом трьох тижнів, після чого робіть перерву на один тиждень.
 • Не рекомендовано приймати у вечірній час.
 • Не перевищуйте рекомендоване дозування.

Використання:

 • Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули, запиваючи їх достатньою кількістю води або спортивного напою.
 • Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання капсул.
 • Не розжовуйте і не розкушуйте капсули!

Упаковка:

 • 120 капсул.

 

Екстракт гарцинії камбоджійської (50% гідроксицитринової кислоти, 5% гарцинолу) – Garcitrin®, желатинові капсули (желатин, барвник діоксид титану), екстракт зеленої кави (47% хлорогенової кислоти, 52% поліфенолів) – Svetol®, екстракт гуарани (10% кофеїну, мальтодекстрин, барвник карамель), L-карнітину тартрат, L-тирозин, L-аргінін, L-цитрулін малат, екстракт падуба парагвайського (8-10% кофеїну), екстракт померанця (8% синефрину), екстракт ашваганди (3% фітоестрогенів), наповнювач стеарат магнію, екстракт зеленого чаю (50% поліфенолів, 8% кофеїну), антиспікаючий агент діоксид кремнію, екстракт гінкго білоба (24% флавонів), екстракт чорного перцю (95% піперину) – Bioperine®, лактат хрому.

Продукт призначений для спеціального харчування. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Зберігати у сухому місці при температурі до 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г 6 капсул = 7220 мг
Енергетична цінність 807,9 кДж  / 189,8ккал 57,6 кДж  / 13,8ккал
Білки 42,1 г 3 г
Вуглеводи 1,4 г 0,1 г
Жири 0 г 0 г
L-Карнітин тартрат 11,1 г 800 мг
L-Тирозин 11,1 г 800 мг
L-Аргінін 6,9 г 500 мг
L- Цитрулін малат 5 г 360 мг
Екстракт гарцинії камбоджійської 20,7 г 1500 мг
Екстракт зеленої кави 11,1 г 800 мг
Екстракт гуарани 11,1 г 800 мг
Екстракт падуба парагвайського
2,8 г 200 мг
Екстракт померанця 1,7 г 120 мг
Екстракт ашванги 1,4 г 100 мг
Екстракт зеленого чаю 0,8 г 60 мг
Екстракт гінкго білоба 0,5 г 40 мг
Екстракт чорного перцю
75 мг 5 мг
Хром 1377 мкг = 3443% рдд 100 мкг = 250% рдд

рдд – рекомендоване денне дозування

1 капсула = 1206 мг


График доставки спортивного питания и товаров для спорт по Киеву:

 • в рабочие дни: с 10:00 до 22:00
 • в выходные и праздничные дни оговаривается отдельно

Стоимость доставки спортивных товаров:

Если общая сумма Вашего заказа не превышает 1500 грн* Доставка: 50 грн
Если общая сумма Вашего заказа превышает 1500 грн* Доставка: Бесплатно

* Доставка акционных товаров или товаров со скидкой, общей стоимостью до 1500 гривен, является платной и составляет 50 гривен.

Заказ спортивного питания и др. товаров, способы оплаты:

 • непосредственно курьеру при доставке товара
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

Доставка спортивного питания и спортивных товаров по Украине осуществляется с помощью специализированных курьерских служб.

График доставки спортивных товаров:

 • В крупные города и районные центры Украины операторы грузоперевозок доставляют заказы на следующий день после отправки,
 • В прочие населенные пункты - через день.
 • Если при оформлении заказа вы выберите вариант доставки "Новой почтой", вы сразу же увидите график работы выбранного вами отделения.

Калькулятор стоимости доставки спортивного питания и товаров для спорта:

Получение заказа при предъявлении:

 • паспорта
 • водительского удостоверения

Оплата заказов:

 • наложенный платеж ****
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

* Заказ можно забрать в течение 5-ти дней с момента отправки. Если заказ не будет забран, он возвращается обратно автоматически.

** Получить этот же заказ заново можно будет только после полной предоплаты стоимости заказа.

*** Стоимость услуг перевозчика оплачивается заказчиком отдельно при получении заказа

**** Наложенный платеж включает в себя оплату за доставку товара покупателю, а также за доставку оплаты отправителю.

интернет-магазин «PremiumSport» осуществляет отправку продукции только по территории Украины.

Наиболее популярные направления доставки спортивного питания и товаров в Харьков, Одесса, Днепропетровск, Львов, Донецк, Белая Церковь, Запорожье, Чернигов, Луцк, Фастов, Полтава, Житомир, Кривой Рог, Бердичев, Сумы, Луганск, Николаев, Херсон, Тернополь, Ужгород, Ривне, Черновцы.

Вы можете забрать свой заказ в районе ТРЦ "Проспект" (улица Гната Хоткевича, 1В), что недалеко от станции метро Черниговская.

Пожалуйста, обязательно согласовывайте время, когда вы хотите забрать ваш заказ с нашим менеджером по телефону:

 • 044 223 16 39
 • 098 869 99 96
 • 095 911 40 11

Возврат или обмен товара производится по предварительному согласованию с менеджером в телефонном режиме.

Номер телефона для связи:

044 223 16 39

098 869 99 96

095 911 40 11

Пожалуйста, согласовывайте с нашим менеджером время и мето возврата товара

Возврат производится только в рабочие дни с понедельника по пятницу.

В соответствии с Законом Украины "О защите прав потребителя" покупатели нашего интернет-магазина имеют право обменять или вернуть купленный товар в течение 14 дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции может быть произведен при таких условиях:

 • товар не был в употреблении
 • полностью сохранена фирменная упаковка и комплект поставки товара (не нарушена товарная упаковка*)
 • наличие документов, подтверждающих факт покупки

Обмену и возврату не подлежат:

 • товары в одноразовой упаковке
 • товары в нарушеной товарной упаковке*

* - частичное или полное нарушение внешнего вида упаковки, отсутствие каких-либо компонентов упаковки или их сильное, невосстановимое повреждение (правильное вскрытие картонной упаковки таким нарушением не является).

Обмен и возврат товаров надлежащего качества осуществляется за счет покупателя в течение 14 дней со дня продажи при условии сохранении товарного вида, а также наличии документов, подтверждающих факт покупки.

Возврат товара надлежащего качества, который не подошел клиенту по каким-то критериям, которые не противоречат ст. 9 Закона Украины «О защите прав потребителей», осуществляется за счет покупателя.

В случае, если товар приобретен по предоплате, то магазин возвращает предоплату клиенту, удерживая расходы за пересылку из суммы предоплаты.

Данные условия не ущемляют законных прав потребителя, предоставленных ему действующим законодательством Украины.


Новые Жиросжигатели:

Fat Direct Shot
В корзину
999 грн.
Fat Direct
В корзину
528 грн.
CLA Softgel Caps
В корзину
449 грн.
Carnitine Compressed caps
В корзину
1012 грн.
Наверх