Желаете купить в Киеве спортивные напитки или энергетики, протеиновые батончики или гейнеры? Ищите, где лучше цена на жиросжигатели, креатин, препараты для защиты суставов и связок? Хотите прочитать отзывы про аминокислоты, заказать в интернете предтреники или протеины для бодибилдеров?

Интернет магазин спортивного питания и товаров для спорта PremiumSport предлагает лучшие цены, гарантированное качество и скорейшую доставку продукции по Киеву и всей Украине. 

Продажа спортивного питания в Киеве осуществляется опытными консультантами, которые всегда смогут подсказать вам, как правильно выбрать изотоник или протеин для набора мышечной массы. Желая купить спортивное питание в Киеве дешево, но с гарантией качества, профессионалы и любители обращаются на сайт интернет магазина ПремиумСпорт, становясь нашими постоянными клиентами.

Compress B.I.G.

3 оценок
Производитель: Nutrend
Артикул: 7

Розчинний гейнер для бодібілдерів COMPRESS BODYBUILDING INSTANT GAINER – це харчова добавка нового покоління, що містить унікальні високоефективні складники. Призначений для спортсменів, що прагнуть росту м’язової маси та збільшення сили.

  варианты упаковки
 • В корзину
  2100 g – 1466 грн
 • В корзину
  910 g – 663 грн

Основу COMPRESS B.I.G. складає спеціальна суміш різноманітних джерел білку: нітро-пептидна білкова суміш NitroPeptide Protein Blend (NPPB), створена в результаті досліджень, проведених компанією NUTREND.

Ця суміш вирізняється оптимальним співвідношенням високобілкових фракцій, виготовлених за кращими технологіями, що дозволяють максимально зберегти якість вихідної сировини (так звана тангенціальна мікрофільтрація, CFM). Нітро-пептидна білкова суміш NitroPeptide Protein Blend забезпечує максимальне і тривале постачання м’язів амінокислотами, що сприяє росту м’язової маси і збільшенню сили. Така суміш створена з метою забезпечення поступового неперервного вивільнення і засвоєння кожної часточки суміші у травному тракті, а потім і у кровотоці.

Вуглеводна складова продукту COMPRESS B.I.G. представлена вуглеводом нового покоління – ізомальтулозою (Palatinose™), що має таку ж енергетичну цінність, що і глюкоза (це означає, що ізомальтулоза забезпечує організм необхідним цукром для максимального відновлення рівня енергії) і при цьому не викликає такий негативний ефект, як підвищений рівень глюкози в крові (гіперглікемія). Разом із 6 000 мг амінокислот із розгалудженими ланцюгами і 3000 мг L-глутаміну в кожній порції ви отримуєте дійсно потужний напій, що дозволяє вам досягнути кращих показників без від’ємного протеїнового балансу. Якщо ви використовуєте COMPRESS B.I.G. після тренування, продукт забезпечить вам швидкий запуск відновлювальних процесів, що необхідно для суттєвого росту м’язової маси.

Нітро-пептидна білкова суміш (NPPB) є мультисинергічною комбінацією трьох компонентів, що у природному вигляді містяться у нашому організмі:

Компонент PeptoPro® – високоякісна ди- та трипептидна гідролізована фракція казеїну, яка дуже швидко і без будь-яких проблем потрапляє з травного тракту у кровоток. Завдяки унікальній технології виробництва і своїй високій засвоюваності пептиди швидко всмоктуються в кров і запускають анаболічні процеси (будування м’язової маси).

Білок молочної сироватки (WPI та WPC), який всмоктується у травному тракті повільніше, оскільки він спершу повинен бути розщеплений на прості пептиди і амінокислоти. Ізолят і концентрат білку молочної сироватки потрапляють у кровоток дещо пізніше, однак саме в цей час PeptoPro® уже використовується м’язовими клітинами в анаболічному процесі. Завдяки поступовому засвоєнню окремих компонентів нітро-пептидної білкової суміші забезпечується тривале і постійне постачання м’язів максимальною кількістю необхідних амінокислот. Білок молочної сироватки у складі нітро-пептидної білкової суміші представлений концентратом білку молочної сироватки (WPC) та ізолятом білку молочної сироватки (WPI).

Ізолят білку молочної сироватки (WPI) виготовляється за революційною технологією виробництва (тангенціальна мікрофільтрація), що дозволяє уникнути денатурації білку.

Білковий склад COMPRESS B.I.G. збагачений молозивом (молоком корів, що виділяється в перші години або добу після родів), що містить фактор росту, який стимулює анаболічні процеси у організмі.

Вуглеводна складова продукту COMPRESS B.I.G. представлена вуглеводом нового покоління – ізомальтулозою (Palatinose™). Ми пропонуємо вам найкраще, що є на ринку, торгову марку, що була схвалена кількома дослідженнями. Palatinose™ є унікальним низькоглікемічним вуглеводом із пролонгованим постачанням енергії у вигляді глюкози. Palatinose™ – це революційний вуглевод із:

 • високим енергетичним потенціалом,
 • низьким глікемічним індексом.

Завдяки потужній мегадозі амінокислот із розгалудженими ланцюгами (6000 мг) і L-глутаміну (3000 мг) COMPRESS B.I.G. має специфічний дещо гіркуватий смак, спричинений максимально дозволеною кількістю всіх діючих речовин.

Використання:

Застосування COMPRESS B.I.G. до тренування

Для досягнення максимального ефекту рекомендуємо приймати одну порцію (70 г) приблизно за 60-90 хвилин до тренування залежно від вашого денного режиму харчування.

Дослідження показали, що прийом збалансованої порції білково-вуглеводного комплексу перед фізичним навантаженням забезпечить ваш організм необхідним рівнем поживних речовин (амінокислотами в тому числі), чого не відбувається при прийомі чисто вуглеводного комплексу. Зрештою прийом білково-вуглеводного комплексу відображається у більш високих показниках діяльності, після якої не виникає від’ємний білковий баланс.

Застосування COMPRESS B.I.G. після тренування

Прийом COMPRESS B.I.G. під час заминки (розтяжки) після тренування (під час так званого вуглеводного вікна), дозволяє досягти оптимального насичення організму енергією і запускає процес відновлення м’язів без відкладання вуглеводів у жирові депо.

Вуглеводна складова гейнера COMPRESS B.I.G. безпосередньо після тренування активізує травний тракт і нормалізує посттренувальну гіпоглікемію (низький рівень вуглеводів в крові). Після інтенсивного силового тренування клітини м’язів спустошуються, і в них запускається катаболічний (руйнуючий м’язи) процес, що загрожує вашій м’язовій масі. Тому ваш організм потребує прийому якісних вуглеводів безпосередньо після завершення тренування, щоби запустити якісне відновлення і зупинити катаболічні процеси. Без вуглеводів відновлення починається запізно, проходить гірше і триває довше.

Варіанти смаку:

 • банан;
 • ваніль;
 • полуниця;
 • шоколад + какао.

Упаковка:

 • 910 г;
 • 2100 г;
 • 5000 г.

 

банан: мальтодекстрин, 22% NitroPeptide Protein Blend (концентрат білку молочної сироватки, ізолят білку молочної сироватки, отриманий шляхом тангенціальної мікрофільтрації, гідролізат казеїну PeptoPro®), 11,5% ізомальтулоза – Palatinose™ (джерело фруктози і глюкози), L-глутамін, декстроза, L-лейцин, ароматизатор, емульгатор соєвий лецитин, L-ізолейцин, L-валін, інулін, молозиво (не менше 30% імуноглобуліну), стабілізатор ксантанова камедь, карбонат магнію, антиспікаючі агенти фосфат кальцію і діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, глюконат цинку, барвник β-каротин, вітаміни B1, B2, B6.

Алергени у складі виділені жирним.

ваніль: мальтодекстрин, 22% NitroPeptide Protein Blend (концентрат білку молочної сироватки, ізолят білку молочної сироватки, отриманий шляхом тангенціальної мікрофільтрації, гідролізат казеїну PeptoPro®), 11,5% ізомальтулоза – Palatinose™ (джерело фруктози і глюкози), L-глутамін, декстроза, L-лейцин, ароматизатор, емульгатор соєвий лецитин, L-ізолейцин, L-валін, інулін, молозиво (не менше 30% імуноглобуліну), стабілізатор ксантанова камедь, карбонат магнію, антиспікаючі агенти фосфат кальцію і діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, глюконат цинку, барвник β-каротин, вітаміни B1, B2, B6.

Алергени у складі виділені жирним.

полуниця: мальтодекстрин, 22% NitroPeptide Protein Blend (концентрат білку молочної сироватки, ізолят білку молочної сироватки, отриманий шляхом тангенціальної мікрофільтрації, гідролізат казеїну PeptoPro®), 11,5% ізомальтулоза – Palatinose™ (джерело фруктози і глюкози), L-глутамін, декстроза, L-лейцин, ароматизатор, емульгатор соєвий лецитин, L-ізолейцин, L-валін, інулін, молозиво (не менше 30% імуноглобуліну), стабілізатор ксантанова камедь, карбонат магнію, антиспікаючі агенти фосфат кальцію і діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, глюконат цинку, вітаміни B1, B2, B6.

Алергени у складі виділені жирним.

шоколад + какао: мальтодекстрин, 22% NitroPeptide Protein Blend (концентрат білку молочної сироватки, ізолят білку молочної сироватки, отриманий шляхом тангенціальної мікрофільтрації, гідролізат казеїну PeptoPro®), 11,5% ізомальтулоза – Palatinose™ (джерело фруктози і глюкози), какао, L-глутамін, декстроза, L-лейцин, емульгатор соєвий лецитин, L-ізолейцин, L-валін, інулін, молозиво (не менше 30% імуноглобуліну), стабілізатор ксантанова камедь, карбонат магнію, антиспікаючі агенти фосфат кальцію і діоксид кремнію, підсолоджувачі ацесульфам К і сукралоза, глюконат цинку, вітаміни B1, B2, B6.

Алергени у складі виділені жирним.

Продукт призначений для спеціального харчування. Не призначений для вживання дітьми, вагітними та годуючими жінками. Ретельно оберігати від дітей! Не містить речовин, що визнані допінгом. Зберігати у сухому місці за температури нижче 25°C, уникаючи прямого сонячного проміння. Уникати замерзання. Виробник не несе відповідальність за будь-яку шкоду, отриману в результаті неналежного використання або зберігання продукту. Без ГМО.


100 г Порція – 70 г
Енергетична цінність 1595,7 кДж/376,6 ккал 1116,8  кДж/263,5 ккал
Білки 27,9 г 19,5 г
Вуглеводи 57,8 г 40,4 г
в т.ч. цукор
15,8 г 11,0 г
Жири 3,7 г 2,6 г
в т.ч. насичені жирні кислоти 0,7 г 0,5 г
Клітковина 3,8 г 2,7 г
Натрій 0,1 г 0,07 г
Інулін 1000 мг 700 мг
Суміш ZMA 285 мг 200 мг
Вітамін B1 1 мг = 91 % рдд 0,7 мг = 64 % рдд
Вітамін B2 1 мг = 71 % рдд 0,7 мг = 50 % рдд
Вітамін B6 1 мг = 71 % рдд 0,7 мг = 50 % рдд
Типовий вміст амінокислот:  
L-Валін** 2002 мг 1402 мг
L-Тирозин 665 мг 465 мг
L-Триптофан* 348 мг 244 мг
L-Треонін* 907 мг 635 мг
L-Серин 748 мг 524 мг
L-Пролін 848 мг 593 мг
L-Фенілаланін* 641 мг 449 мг
L-Метіонін* 414мг 290 мг
L-Лізин* 1776 мг 1244 мг
L-Лейцин** 4186 мг 2930 мг
L-Ізолейцин** 2088 мг 1461 мг
L-Гістидин 366 мг 256 мг
Гліцин 306 мг 214 мг
L-Глутамін 4285 мг 3000 мг
L-Глутамінова кислота 2955 мг 2068 мг
L-Цистеїн 565 мг 395 мг
L-Аспарагінова кислота 1924 мг 1347 мг
L-Аргінін 450 мг 315 мг
L-Аланін 866 мг 606 мг

* EAA – незамінні амінокислоти

** BCAA – амінокислоти з розгалудженими ланцюгами

 • рдд – рекомендоване денне дозування
 • Співвідношення для приготування: 70 г на 450 мл води або молока
 • Вміст мірного черпачка: 28 г


График доставки спортивного питания и товаров для спорт по Киеву:

 • в рабочие дни: с 10:00 до 22:00
 • в выходные и праздничные дни оговаривается отдельно

Стоимость доставки спортивных товаров:

Если общая сумма Вашего заказа не превышает 1500 грн* Доставка: 50 грн
Если общая сумма Вашего заказа превышает 1500 грн* Доставка: Бесплатно

* Доставка акционных товаров или товаров со скидкой, общей стоимостью до 1500 гривен, является платной и составляет 50 гривен.

Заказ спортивного питания и др. товаров, способы оплаты:

 • непосредственно курьеру при доставке товара
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

Доставка спортивного питания и спортивных товаров по Украине осуществляется с помощью специализированных курьерских служб.

График доставки спортивных товаров:

 • В крупные города и районные центры Украины операторы грузоперевозок доставляют заказы на следующий день после отправки,
 • В прочие населенные пункты - через день.
 • Если при оформлении заказа вы выберите вариант доставки "Новой почтой", вы сразу же увидите график работы выбранного вами отделения.

Калькулятор стоимости доставки спортивного питания и товаров для спорта:

Получение заказа при предъявлении:

 • паспорта
 • водительского удостоверения

Оплата заказов:

 • наложенный платеж ****
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

* Заказ можно забрать в течение 5-ти дней с момента отправки. Если заказ не будет забран, он возвращается обратно автоматически.

** Получить этот же заказ заново можно будет только после полной предоплаты стоимости заказа.

*** Стоимость услуг перевозчика оплачивается заказчиком отдельно при получении заказа

**** Наложенный платеж включает в себя оплату за доставку товара покупателю, а также за доставку оплаты отправителю.

интернет-магазин «PremiumSport» осуществляет отправку продукции только по территории Украины.

Наиболее популярные направления доставки спортивного питания и товаров в Харьков, Одесса, Днепропетровск, Львов, Донецк, Белая Церковь, Запорожье, Чернигов, Луцк, Фастов, Полтава, Житомир, Кривой Рог, Бердичев, Сумы, Луганск, Николаев, Херсон, Тернополь, Ужгород, Ривне, Черновцы.

Вы можете забрать свой заказ в районе ТРЦ "Проспект" (улица Гната Хоткевича, 1В), что недалеко от станции метро Черниговская.

Пожалуйста, обязательно согласовывайте время, когда вы хотите забрать ваш заказ с нашим менеджером по телефону:

 • 044 223 16 39
 • 098 869 99 96
 • 095 911 40 11

Возврат или обмен товара производится по предварительному согласованию с менеджером в телефонном режиме.

Номер телефона для связи:

044 223 16 39

098 869 99 96

095 911 40 11

Пожалуйста, согласовывайте с нашим менеджером время и мето возврата товара

Возврат производится только в рабочие дни с понедельника по пятницу.

В соответствии с Законом Украины "О защите прав потребителя" покупатели нашего интернет-магазина имеют право обменять или вернуть купленный товар в течение 14 дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции может быть произведен при таких условиях:

 • товар не был в употреблении
 • полностью сохранена фирменная упаковка и комплект поставки товара (не нарушена товарная упаковка*)
 • наличие документов, подтверждающих факт покупки

Обмену и возврату не подлежат:

 • товары в одноразовой упаковке
 • товары в нарушеной товарной упаковке*

* - частичное или полное нарушение внешнего вида упаковки, отсутствие каких-либо компонентов упаковки или их сильное, невосстановимое повреждение (правильное вскрытие картонной упаковки таким нарушением не является).

Обмен и возврат товаров надлежащего качества осуществляется за счет покупателя в течение 14 дней со дня продажи при условии сохранении товарного вида, а также наличии документов, подтверждающих факт покупки.

Возврат товара надлежащего качества, который не подошел клиенту по каким-то критериям, которые не противоречат ст. 9 Закона Украины «О защите прав потребителей», осуществляется за счет покупателя.

В случае, если товар приобретен по предоплате, то магазин возвращает предоплату клиенту, удерживая расходы за пересылку из суммы предоплаты.

Данные условия не ущемляют законных прав потребителя, предоставленных ему действующим законодательством Украины.


Новые Гейнеры:

Mass Gain
В корзину
492 грн.
RECOVERY PROTEIN SHAKE
В корзину
303 грн.
Compress B.I.G.
В корзину
1466 грн.
Наверх