Желаете купить в Киеве спортивные напитки или энергетики, протеиновые батончики или гейнеры? Ищите, где лучше цена на жиросжигатели, креатин, препараты для защиты суставов и связок? Хотите прочитать отзывы про аминокислоты, заказать в интернете предтреники или протеины для бодибилдеров?

Интернет магазин спортивного питания и товаров для спорта PremiumSport предлагает лучшие цены, гарантированное качество и скорейшую доставку продукции по Киеву и всей Украине. 

Продажа спортивного питания в Киеве осуществляется опытными консультантами, которые всегда смогут подсказать вам, как правильно выбрать изотоник или протеин для набора мышечной массы. Желая купить спортивное питание в Киеве дешево, но с гарантией качества, профессионалы и любители обращаются на сайт интернет магазина ПремиумСпорт, становясь нашими постоянными клиентами.

Curcumin + Bioperine + Vitamin D

0 оценок
Производитель: Nutrend
Артикул: 2589

Новий Curcumin + Bioperine + Vitamin D належить до найкращих продуктів у своїй категорії на ринку. Ефективність куркуміну в цій комбінації підтримується біоперином і вітаміном D. Завдяки унікальній технології і рецептурі здатність засвоювати куркуміноїди у 185 разів вища ніж у куркуміну у натуральному вигляді, а дві капсули цього продукту у 27 разів ефективніші ніж звичайні таблетки.

  варианты упаковки
 • В корзину
  60 caps – 628 грн

Куркума – індійська спеція, яка уже давно вивчається медичною і науковою спільнотою.

Проведені дослідження екстракту куркуміну показали значний вплив на окислювальні стани та запалення, метаболічний синдром, артрит, тривогу і гіперліпідемію.

Результати досліджень також вказують на те, що поліфенол куркумін є одним із найважливіших куркуміноїдів і може, наприклад, допомогти із запаленням, що викликане складними навантаженнями, пов’язаними із м’язовим болем. Завдяки куркумі можна покращити відновлення і ефективність активних спортсменів.

Однак вживання самого куркуміну не демонструє помітно описаних переваг, зокрема через його погану біодоступність. Причиною цього є його погане засвоєння, швидкий обмін речовин і швидке виведення із організму. Є лише декілька компонентів, що можуть збільшити біодоступність куркуміноїдів. Наприклад, дослідження показали, що піперин, який є основним активним складником чорного перцю, у поєднанні із куркуміном підвищує біодоступність куркуміну приблизно на 2000%.

Протизапальний ефект

Існує доволі тісний зв’язок між окислювальним стресом і запаленням. Окислювальний стрес є частиною хронічного процесу, і його патологічна активність впливає на запальний процес у організмі. Запалення може бути активоване бактеріями, вірусами, хімічними або фізичними, механічними і психологічними стресами, високим рівнем глюкози, високим рівнем деяких жирних кислот, сигаретним димом та іншими факторами. Для усунення запалення у медицині часто використовуються так звані агенти. Вони мають потенційну ефективність проти цих типів захворювання. Куркумін також є одним із агентів, що можуть блокувати певні фактори, що спричинюють запалення. Деякі клінічні дослідження показали, що куркумін зменшує запальний процес у різноманітних механізмах, що стало предметом нових досліджень.

Антиоксидантний ефект

Згідно із деякими дослідженнями куркумін може збільшувати активність антиоксидантів у сиворотці крові. Аналіз рандомізованих даних, пов’язаних із ефективністю куркуміноїдів (діючі екстракти куркуми) на окислювальний стрес, показав значний вплив для всіх параметрів спостереження. При застосуванні куркуміну спостерігався вплив на вільні радикали, захоплення і поглинання різних форм вільних радикалів, тому куркумін вважається антиоксидантом. Важливо зазначити, що в усіх джерелах куркуміноїдів, що брали участь у дослідженнях, був присутній компонент, який підсилює біодоступність куркуміну. У більшості випадків це був екстракт чорного перцю, що містить піперини.

Метаболічний синдром

Метаболічний синдром (МС) – це цілий ряд негативних станів у нашому організмі. МС розвивається із часом у людей, що мають генетичну схильність, ведуть нездоровий спосіб життя, наприклад, надмірне споживання їжі на фоні низької фізичної активності. До МС зазвичай відносять резистентність до інсуліну, гіперглікемію, гіпертонію, низький рівень ЛПВЩ, підвищений рівень ЛПНЩ, підвищений рівень тригліцеридів, ожиріння. Виявляється, що куркумін може послабити деякі аспекти МС. Варті уваги зміни були відмічені після прийому куркуміну, наприклад, у покращенні чутливості до інсуліну і номалізації артеріального тиску. Завдяки вказаним перевагам куркумін здобув глобальну увагу, його популярність і використання все ще зростають.

Всі переваги, згадані вище, можуть бути зреалізовані за умови, що куркумін застосовують разом із такими агентами, як, наприклад, піперин, збільшуючи біодоступність куркуміну.

Рекомендоване дозування:

 • приймайте 1-2 капсули разом із їжею;
 • максимальне рекомендоване дозування – 2 капсули;
 • не перевищуйте рекомендоване дозування.

Використання:

Відповідно до рекомендованого дозування ковтніть капсули, запиваючи їх достатньою кількістю води. Молоко і алкогольні напої не придатні для запивання капсул. Не розкусюйте капсули!

Упаковка:

 • 60 капсул.

 

NovaSOL® Curcumin (емульгатор полісорбат 80, екстракт куркуми – 6% куркуміноїдів, холекальциферол), капсула з гідроксипропілметилцелюлози, антиоксидант аскорбінова кислота, екстракт чорного перцю (95% піперину) – Bioperine®.

2 капсули відповідають 27 стандартним таблеткам, що містять 80% екстракту куркуми та 20% сухої маси.


100 г 1 капсула
2 капсули
NovaSOL®
81 833 мг 500 мг 1 000 мг
Куркуміноїди
4 910 мг 30 мг 60 мг
в т.ч. куркумін
4 091,7 мг 25 мг 50 мг
Вітамін D
883,8 мкг = 17 676%* 5,4 мкг = 108%* 10,8 мкг = 216%*
Екстракт чорного перцю
818,3 мг 5 мг 10 мг

* – рекомендоване денне дозування

График доставки спортивного питания и товаров для спорт по Киеву:

 • в рабочие дни: с 10:00 до 22:00
 • в выходные и праздничные дни оговаривается отдельно

Стоимость доставки спортивных товаров:

Если общая сумма Вашего заказа не превышает 1500 грн* Доставка: 50 грн
Если общая сумма Вашего заказа превышает 1500 грн* Доставка: Бесплатно

* Доставка акционных товаров или товаров со скидкой, общей стоимостью до 1500 гривен, является платной и составляет 50 гривен.

Заказ спортивного питания и др. товаров, способы оплаты:

 • непосредственно курьеру при доставке товара
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

Доставка спортивного питания и спортивных товаров по Украине осуществляется с помощью специализированных курьерских служб.

График доставки спортивных товаров:

 • В крупные города и районные центры Украины операторы грузоперевозок доставляют заказы на следующий день после отправки,
 • В прочие населенные пункты - через день.
 • Если при оформлении заказа вы выберите вариант доставки "Новой почтой", вы сразу же увидите график работы выбранного вами отделения.

Калькулятор стоимости доставки спортивного питания и товаров для спорта:

Получение заказа при предъявлении:

 • паспорта
 • водительского удостоверения

Оплата заказов:

 • наложенный платеж ****
 • переводом на карту Приват Банка
 • на расчетный счет интернет магазина

* Заказ можно забрать в течение 5-ти дней с момента отправки. Если заказ не будет забран, он возвращается обратно автоматически.

** Получить этот же заказ заново можно будет только после полной предоплаты стоимости заказа.

*** Стоимость услуг перевозчика оплачивается заказчиком отдельно при получении заказа

**** Наложенный платеж включает в себя оплату за доставку товара покупателю, а также за доставку оплаты отправителю.

интернет-магазин «PremiumSport» осуществляет отправку продукции только по территории Украины.

Наиболее популярные направления доставки спортивного питания и товаров в Харьков, Одесса, Днепропетровск, Львов, Донецк, Белая Церковь, Запорожье, Чернигов, Луцк, Фастов, Полтава, Житомир, Кривой Рог, Бердичев, Сумы, Луганск, Николаев, Херсон, Тернополь, Ужгород, Ривне, Черновцы.

Вы можете забрать свой заказ в районе ТРЦ "Проспект" (улица Гната Хоткевича, 1В), что недалеко от станции метро Черниговская.

Пожалуйста, обязательно согласовывайте время, когда вы хотите забрать ваш заказ с нашим менеджером по телефону:

 • 044 223 16 39
 • 098 869 99 96
 • 095 911 40 11

Возврат или обмен товара производится по предварительному согласованию с менеджером в телефонном режиме.

Номер телефона для связи:

044 223 16 39

098 869 99 96

095 911 40 11

Пожалуйста, согласовывайте с нашим менеджером время и мето возврата товара

Возврат производится только в рабочие дни с понедельника по пятницу.

В соответствии с Законом Украины "О защите прав потребителя" покупатели нашего интернет-магазина имеют право обменять или вернуть купленный товар в течение 14 дней с момента покупки.

Обмен и возврат продукции может быть произведен при таких условиях:

 • товар не был в употреблении
 • полностью сохранена фирменная упаковка и комплект поставки товара (не нарушена товарная упаковка*)
 • наличие документов, подтверждающих факт покупки

Обмену и возврату не подлежат:

 • товары в одноразовой упаковке
 • товары в нарушеной товарной упаковке*

* - частичное или полное нарушение внешнего вида упаковки, отсутствие каких-либо компонентов упаковки или их сильное, невосстановимое повреждение (правильное вскрытие картонной упаковки таким нарушением не является).

Обмен и возврат товаров надлежащего качества осуществляется за счет покупателя в течение 14 дней со дня продажи при условии сохранении товарного вида, а также наличии документов, подтверждающих факт покупки.

Возврат товара надлежащего качества, который не подошел клиенту по каким-то критериям, которые не противоречат ст. 9 Закона Украины «О защите прав потребителей», осуществляется за счет покупателя.

В случае, если товар приобретен по предоплате, то магазин возвращает предоплату клиенту, удерживая расходы за пересылку из суммы предоплаты.

Данные условия не ущемляют законных прав потребителя, предоставленных ему действующим законодательством Украины.


Новые Витамины и минералы:

VITAMIN D3+K2
В корзину
499 грн.
MINERAL ZINC 100% CHELATE
В корзину
282 грн.
MULTICOMPLEX COMPRESSED CAPS
В корзину
372 грн.
Multiherb Caps
В корзину
628 грн.
Наверх