Скрыть менюПоказать меню

Жиросжигатели

Жиросжигатели для женщин и мужчин - это популярный сегмент спортивного питания в Киеве и по все Украине, который поможет вам быстро и эффективно снизить лишний вес.

Вместе с тем, из обещаний, которые делаются в большинстве реклам, может возникнуть ощущение, что спортивные сжигатели жира – это некие волшебные таблетки, которые избавляют вас от лишнего жира, пока вы сидите за своим столом. На самом деле, спортивные жиросжигатели для мужчин и для женщин разработаны для ускорения скорости, с которой вы теряете вес, при сочетании их со здоровой диетой и регулярными упражнениями.

Переход к более здоровому рациону является одним из самых больших камней преткновения для людей, которые пытаются сбросить вес, особенно из-за повышения аппетита, возникающего в езультате занятий спортом.

Хотя вам все равно понадобиться изрядная доля силы воли для борьбы с неправильными пищевыми привычками, лучшие жиросжигатели, купить которые вы можете в магазине PremiumSport, могут помочь вам подавлять аппетит и поддерживать уровень энергии на достаточном уровне даже при низкокалорийной диете, облегчая, тем самым, выбор в пользу здорового питания.

Жиросжигатели: отзывы и советы

Тем не менее, сжигатели жира (или термогеники, как их ещё иначе называют) подходят не всем. Высокое содержание кофеина в них может сыграть злую шутку с вашим сном, а некоторые из ингредиентов могут иметь даже более серьезные и нежелательные побочные эффекты, если принимать жиросжигатели неправильно. 

Выбирайте и найдите лучшие жиросжигающие добавки для мужчин и женщин. Видели их по телевидению? Слышали чьи-то советы? Обращйтесь к профессионалам - консультанты интернет магазина PremiumSport всегда смогут предоставить вам свои рекомендации, какой именно жиросжигатель купить в Киеве, Харькове, Днепропетровске или другом городе Украины, как принимать и как найти лучшие цены на жиросжигатели в гривнах.

Производитель:

Сортировать

 • Carnitine 100000
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 2048
  641 грн.
  • В корзину
   641 грн 
  64199359

  Довгоочікуваний карнітин, верхівка лінійки Power Active. Довершеність досягнута – спробуйте цей надзвичайний CARNITINE 100 000, корисність якого можна порівняти лиш з його чудовим смаком. Він збагачений вітамінами B5 і B6, що сприяють нормальному енергетичному метаболізму.

 • Carnitine 3000 Shot
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 26
  42 – 769 грн.
  • В корзину
   42 грн 60 ml
  • В корзину
   769 грн 20x60 ml
  4299231

  Новинка серед L-карнітинових продуктів. Високоефективна комбінація L-карнітину, кофеїну, таурину, екстракту зеленого чаю та вибраних вітамінів групи B для ефективного спалювання жирів та підвищення показників фізичної активності. Абсолютно швидке всмоктування і засвоєння у організмі!

 • Carnitine Compressed caps
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 2522
  1012 грн.
  • В корзину
   1012 грн 120 caps
  101298988

  Капсули, що містять 1 500 мг L-карнітину тартрат. CARNITINE COMPRESSED CAPS призначені для стимулювання метаболізму жирів, підвищення фізичної активності і захисту серцево-судинної системи.

 • CLA Softgel Caps
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 2537
  449 грн.
  • В корзину
   449 грн 60 caps
  44999551

  Кон’югована лінолева кислота (CLA) широковідома серед спортсменів завдяки своєму позитивному ефекту на зменшення жирових відкладень при збереженні м’язової маси. Форма випуску у капсулах дуже зручна у застосуванні.

 • Fat Direct
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 2587
  528 грн.
  • В корзину
   528 грн 60 caps
  52899472

  Ефективний помічник у дотриманні раціону харчування. Fat Direct атакує ваші адипозні (жирові) тканини з кількох фронтів. Дія Fat Direct базується на синергічному впливі традиційних екстрактів трав і речовин, що відіграють ключову роль у метаболізмі жирів. Цілковито унікальний спалювач жиру, що прекрасно поєднує в собі силу натуральних екстрактів і найновіші технології. Продукт, що вирізняється не тільки унікальними інгредієнтами, але і часом прийому. Fat Direct – перший нічний жироспалювач, що випускається компанією NUTREND.

 • Fat Direct Shot
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 2588
  51 – 999 грн.
  • В корзину
   51 грн 60 ml
  • В корзину
   999 грн 20x60 ml
  5199001

  Fat Direct Shot – це 2 в 1 – найновіше поєднання жироспалювача і передтренувального комплексу. Унікальна комбінація ефективних інгредієнтів для зниження ваги і підтримки фізичної активності. Цей помічник із дотримання режиму харчування і жорстких тренувань забезпечує стимуляцію організму, знижує втому і підтримує ефективність метаболізму жирів. Не містить цукру.

 • Synephrine
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 65
  258 грн.
  • В корзину
   258 грн 60 caps
  25899742

  Синефрин (екстракт померанця) – високоефективна функціональна речовина, що використовується для зниження зайвої ваги. Він стимулює термогенез (процес утворення тепла) в організмі, який підвищує кількість енергії, що вивільняється протягом дня. Такий термогенний ефект діє як під час відпочинку, так і під час фізичного навантаження.

 • Compress Fever
  Производитель: Nutrend
  Артикул: 25
  1268 грн.
  • 1268 грн 120 caps – нет в наличии
  126898732

  Жироспалювач, що забезпечує максимальну стимуляцію і ефект прискорення термогенезу. Цей ефект досягається виключно за допомогою дозволених речовин, що містяться в найбільших можливих і максимально допустимих кількостях!

 • Carnitine 60000 + Synephrine
  Производитель: Nutrend EXCLUSIVE
  Артикул: 59
  604 грн.
  • 604 грн 500 ml – нет в наличии
  60499396

  Ви хочете знизити вагу? У вас немає часу регулярно займатися спортом і ви хочете прискорити ваш метаболізм? Якщо ви відповіли «так» на будь-яке з цих питань, то представлений нижче продукт призначений спеціально для вас.

Наверх